יום א', ב’ בחשון תשע”ח
 
 .
 
כבכל שנה, קייטנת "ראשית" עסקה בנושא מרכזי מתולדות הציונות וההתיישבות בארץ. הנושא השנה- "חומה ומגדל". הילדים למדו על הקמת הישובים בשיטת "חומה ומגדל" ושמעו סיפורי חלוצים. בנוסף נהנו החניכים מפעילויות שטח, בישולי שדה, טיול לתל עמל וביקור במוזיאון "חומה ומגדל", והילדים הבוגרים אף יצאו ליומיים שכללו לינה בשטח.
קרא עוד...
בבית ספר של קיץ למדו את נושא "חומה ומגדל". הקבוצות נקראו בשמות ישובים שקמו בשיטת "חומה ומגדל": חניתה, תל- עמל, טירת צבי ועוד.
קרא עוד...
14:43 (29/06/16) עדי שרגאי
13:33 (29/06/16) עדי שרגאי
מיצג "שולחן השבת שלי" מתוך התערוכה "הבית שלי, הבית שלך" מציגים: כיתת האמן בבית ספר קיבוץ ראשית, ירושלים
קרא עוד...
במסגרת משימות החופש ומתוך רצון למשוך את לימוד התורה אל ימי החופש הגדול, ילדי כל כיתה יקבלו ביום חמישי לוח שינון יומי של החומש שלמדו במשך השנה. על הילדים לקרוא בכל יום את הפרק המצוין(או את יחידת הפסוקים המצוינת) בלוח ,ולמלא את המשימה השייכת לאותו פרק (המשימה תהיה כתובה על הלוח). עליכם ההורים , לחתום על כל פרק(או יחידת פסוקים) שנקרא בתוך המשבצת היומית. נשמח שתעודדו את ילדכם להתמיד ואם שכח או לא התאפשר לו, להשלים. מומלץ לתלות את הדף במקום גלוי לעין...בתחילת שנת הלימודים יביא כל תלמיד את לוח השינון. מתמידים ומצטיינים יזכו קודם כל במצוות לימוד תורה, ומעבר לכך - גם בתעודת הוקרה ממנהלת בית הספר ומחנכת הכיתה.
קרא עוד...
קייטנות דגטליות של החמ"ד ללא עלות
לוח הודעות
חממה וגן הירק
תקשוב-למידה שיתופית
מוסיקה
מידי חדש בחדשו
תקשוב
הערב נא בית מדרש
מרחבים מקצועיים
הנהגת תלמידים
פינת חי
מידע להורים
ספריה
אריכיון תשעה
זהירות בדרכים
תודות
מהנעשה בבית הספר
חידת פרשת שבוע
ארכיון - תשעז
ארכיון - תשעו
ארכיון מתמטיקה
הענן החינוכי